GENEL BİLGİLER
Kongre Yeri ve Tarihi

“15. Uluslararası Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi” 9-11 Haziran 2023 tarihleri arasında ÇEVRİM İÇİ olarak düzenlenecektir.

Danışma Deski

Kongre ve sistem ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz danışma deskimize sistem üzerinden ulaşılabilecektir.

Bildiri Özetleri

Bildiri özetleri yalnızca online bildiri sistemi üzerinden online olarak kabul edilecektir. Posta veya fax ile gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılar katılım sertifikasını, kongreye %70 oranında katılım sağlamaları halinde dijital olarak indirilebilecektir.

Kredilendirme

Kongre, Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Sergi Alanı

Kongre boyunca katılımcı firmalar fiziki olarak gerçekleştirilen kongrelerimizdeki gibi kendilerine ayrılacak olan alanda firma ve ürünleri ile ilgili broşür ve duyuruları dijital olarak sergileyebilecektir. Endüstri ile yüz yüze görüşmeler yapabileceğiniz ürünleri hakkında bilgiler alabileceğiniz görüşme odalarımız sergi alanı içerisinde mevcut olacaktır. Sergi alanı dijital kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.